О физическом вакууме и нейтрино
DOI:
https://doi.org/10.31392/2307-4515/2015-6.4Анотація
Сегодня многие физики убеждены в том, что торсионные технологии скоро смогут решить все энергетические проблемы человечества - обеспечить людей неограниченными источниками света, тепла, электричества. Также находится и много скептиков, которые считают теории и исследования в области торсионных полей несостоятельными, противоречащими общепринятым представлениям.Посилання
Smolin L. Nepriyatnosti s fizikoy: vzlet teorii strun, upadok nauki i chto za etim sleduet. Boston, 2006, 1955 s. (Sm. per. s angliyskogo na russkiy na sayte http://www.rodon.org/sl/nsfvtsunichzes).
Grin B. Elegantnaya Vselennaya, Moskva: Yeditorial URSS, 2005, 288 s.
Penrouz R. Put k Realnosti. Iz-vo: Institut kompyuternykh issledovaniy, NITs «Regulyarnaya i khaoticheskaya dinamika», 2007; Penrose R. The Road to Reality. Alfred F. Knopf - New York, 2005, 1099 p.
Shipov G. I. Teoriya Fizicheskogo Vakuuma. Moskva, Nauka, 1997, 450 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).