Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не знаходиться на розгляді у редакціях інших журналів.
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL)
  • Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL. Інтернет-ресурси перевірені на достовірність поданої в них інформації.
  • Всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).

    Ілюстації високої якості, графіки, діаграми подані окремо у вихідному форматі.

  • Стаття подана українською або німецькою мовою, містить переклад назви та анотації англійською мовою.

  • Прізвище та ім'я автора наведено латиницею відповідно до правил транслітерації. Вказано ORCID, E-mail, посада, науковий ступінь, звання, місце роботи (організація, місто, країна) мовою подання та англійською.

  • Пристатейний список літератури укладено за Chicago style.  Цифрові ідентифікатори джерел наведені у кінці кожного бібліографічного опису. Україно- та російськомовні джерела у References відповідно транслітеруються латиницею.
  • Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

Журнал публікує дослiдницькi статті, огляди, повiдомлення, дискусійні листи, історичні та філософські студії з усiх областей теорії складних систем. Мова публікації – українська, англійська. Статті іншими мовами можуть бути також прийняті до друку за погодженням із редакцією.

Тема дослідження викладена у статті повинна мати наукову новизну та відповідати тематиці журналу. 

Редакція залишає за собою право не розглядати статті, які не відповідають вимогам до представлення результатів наукових досліджень, не відповідають тематиці журналу, порушують академічну доброчесність, мають неякісний переклад, мають граматичні та стилістичні помилки.

Етап попереднього розгляду подання здійснюється редколегією протягом одного місяця.

Періодичність виходу журнал – двічі на рік. 

Публікація у журналі є безоплатною. Журнал друкується у паперовому варіанті та надсилається до всіх центральних бібліотек України. Електронний варіант журналу поширюється через мережу Інтернет шляхом публікації повних текстів статей на сайті журналу http://iscs-journal.npu.edu.ua/.

Статті приймаються в електронному варіанті через форму подання на сайті журналу http://iscs-journal.npu.edu.ua/about/submissions.

Під час подання автори гарантують, що завантажений рукопис не поданий на розгляд та публікацію в інші видання.

Подання публікацій

Для здійснення подання зареєструйтесь на сайті. Ретельно заповніть усі поля реєстраційної анкети та оберіть роль «Автор» Зайдіть на сайт використовуючи отримані логін та пароль. Перейдіть за посиланням [Подати новий матеріал]. Виконайте покрокові вказівки для подання статті до журналу.

Файл статті має бути документом у форматі Microsoft Word або LATEX. Інші формати мають бути попередньо узгоджені з редакцією. Обсяг статті від 10 до 20 сторінок.

Всі ілюстрації, графіки та таблиці мають бути розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу). Ілюстрації високої якості, графіки, діаграми, фото подаються окремо у вихідному форматі.

До статті обов’язково додаються відомості про автора. Прізвище та ім'я автора має бути наведено кирилицею та латиницею відповідно до правил транслітерації КМУ 2010 (http://translit.kh.ua/?passport). Вказано ORCID, E-mail, посада, науковий ступінь, звання, місце роботи (організація, місто, країна) мовою подання та англійською.

До статті подається анотація українською та англійською мовами обсягом 1800 символів без пробілів, ключові слова українською та англійською мовами (5-10 слів).

Пристатейний список літератури укладається за Chicago style.  Якщо джерела мають цифрові ідентифікатори (DOI), вони  наводяться у кінці кожного бібліографічного опису. Україно- та російськомовні джерела у References відповідно транслітеруються латиницею. 

Вимоги до оформлення

Порядок розміщення матеріалу: 

У правому верхньому куті – індекс УДК; 

По центру:

  • англійською мовою НАЗВА СТАТТІ; 
  • транслітеровані ім’я та прізвище автора/ів, ORCID, E-mail, англійською мовою місце роботи (організація, місто, країна);
  • українською мовою НАЗВА СТАТТІ;
  • ім’я та прізвище автора/ів, ORCID, E-mail, місце роботи (організація, місто, країна);
  • англійською мовою Abstract, Keywords;
  • українською мовою Анотація, Ключові слова

ТЕКСТ має містити

  • постановку й обґрунтування актуальності проблеми;
  • аналіз наукових досліджень, на які спирається автор; виокремлення аспектів проблеми, які ще недостатньо вивчені;
  • формулювання мети та завдань статті;
  • виклад основного матеріалу з обґрунтуванням отриманих результатів;
  • висновки, рекомендації, перспективи подальших досліджень;

Текст має бути набраний на комп’ютері. 

Шрифт: гарнітура – Times New Roman, кегль – 12 пт, міжрядковий інтервал – 1. Всі поля – 2,5 см. Абзацний відступ – 1 см.

Авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням.

Список використаних джерел 

  • Література- укладається за Chicago style мовою оригіналу;
  • References – джерела кирилицею транслітеруються латиною. Для джерел українською мовою рекомендуємо скористатись сервісом http://ukrlit.org/transliteratsiia.

У переліку використаних джерел мають бути зазначені лише ті джерела, які зустрічаються у тексті подання. Джерела нумеруються й організовуються в переліку посилань у порядку їхнього згадування в тексті з окремого абзацу. Цифрові ідентифікатори (DOI)  наводяться у кінці кожного бібліографічного опису за їх наявності.

Цитування використаних джерел в основному тексті статті оформляється за такими правилами [номер джерела з переліку використаних джерел, сторінка або діапазон сторінок використаного джерела]. Наприклад [1, С. 23] або [1, С. 22-25]. Номери сторінок не вказують у випадку посилання на сайт, або посилання на матеріали всієї книги (статті) загалом.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу (розсилки повідомлень про публікацію нових випусків та контакту з авторами, рецензентами або редакторами в процесі підготовки статей до публікації); вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

Інформація, що представлена в рукописах, не розголошується до їх публікації.