Космологические спекуляции Роджера Пенроуза
DOI:
https://doi.org/10.31392/2307-4515/2013-3.3Анотація
Роджер Пенроуз возглавляет кафедру математики Оксфордского университета, является членом Лондонского королевского общества, почетным профессором многих зарубежных университетов. 30 октября 2012 года Роджер Пенроуз прочитал лекцию «Рассматривая сигналы со времен до Большого взрыва» в Национальном техническом университете Украины «Киевский политехнический институт». А в апреле 2013 года Роджер Пенроуз прочитал лекцию "Круги времени: Можно ли сквозь Большой взрыв разглядеть предыдущую Вселенную?" в Политехническом музее Москвы.Посилання
G. I. Shipov. «Teoriya fizicheskogo vakuuma», Moskva, «Nauka», 1997.
A. A. Grib. «Osnovnye predstavleniya sovremennoj kosmologii», Moskva, Fizmatlit, 2008.
YU. I. Manin. «Matematika kak metafora», Moskva, MCNMO, 2010.
«Kosmologicheskie zapiski» iz kn. «U poroga Novogo mira», Moskva, MCR, 2000.
Rodzher Penrouz. «Teni Razuma», Moskva-Izhevsk, PKI, 2005.
Rodzher Penrouz. «Novyj um Korolya», Moskva, URSS, 2003.
V. N. Volchenko, Sv.Stepanov. «Koncepciya IEV - modeli i kvantovaya sinergetika», iz kn. V. N. Volchenko «Miroponimanie i ehkoehtika XXI veka», Moskva, MTTU im.Baumana, 2001.
N.Bohr. «Atomic theory and the description of nature», London, 1934.
E. Schredinger. «What is life? The physical aspect of the living cell», Cambridge Univ. Press, 1944. 10. E. P. Wigner. «Remarks on the mind-body question», London, Heinemann, 1961.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).