Удосконалення пiдготовки медiафахiвцiв як складної системи
DOI:
https://doi.org/10.31392/iscs.2021.19.141Ключові слова:
медiа, медiафахiвцi, складна система, вища освiта, iнновацiї, монiторингАнотація
У статтi аналiзується пiдготовка медiафахiвцiв як складна система. Визначено структурнi компоненти, якi забезпечують її ефективне функцiонування. Розкрито особливостi монiторингу освiтнього процесу, аналiзу результатiв та своєчасної корекцiї системних властивостей. У статтi також аргументовано необхiднiсть багатовекторної, практикоорiєнтованої органiзацiї пiдготовки майбутнiх спецiалiстiв галузi. Окрема увага придiляється важливостi впровадження iнновацiй у навчальний процес вищої школи. Складну систему органiзацiї пiдготовки медiафахiвцiвза за напрямом «Реклама i зв’язки з громадськiстю» розглянуто на прикладi успiшного кейсу Київського унiверситету iменi Бориса Грiнченка.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).