День восьмой
DOI:
https://doi.org/10.31392/2307-4515/2018-12.8Анотація
Три основы Космоса и три основы человека, — жизнь, сознание и мысль (мышление). Эволюция этих основ происходит по законам красоты: единства в многообразии, справедливости или иерархии, притяжения или любви. День восьмой, — это творческая эволюция человечества сегодня.Посилання
Penrose, R. 1989. The Emperor’s New Mind: Concerning Computers, Minds and the Lows of Phesics. Oxford University Press.
Berdyaev, H. 1994. Filosofiya tvorchestva, kulturi i iskusstva. Moskva.
Robert Grosseteste. 2007. Stanford Encyclopedia of Philosophy.
Kumar, S., K. Boone, J. Tuczyncki, P. Barclay, and Ch. Simon. 2016. Possible existence of optical communication channels in the brain. Scientific Reports 6, Article number: 36508.
Vernadskij, V. 2009. Biosfera i Noosfera. Moskva, Ajres Press.
Sepetyi, Dmytro. 2017. Can the Chintst Robot Think? Philosophy and Cosmology 19. http://ispcjournal.org/journals/2017-19/Sepetyi_ 19.pdf
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).